Podsumowanie Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo

W Lublinie miało miejsce ważne wydarzenie sportowe – Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo dla Dzieci i Młodzików. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z różnych klubów, a wśród nich znaczącą reprezentację wystawił UKS Judo KONTRA. Zawody przyniosły medale i dobre wyniki, w tym złoto dla jednego z reprezentantów. Młodzi judocy wykazali się dużą determinacją i umiejętnościami na macie.

Z uwagi na wysoki poziom rywalizacji, wyróżniający się zawodnicy mieli szansę na zdobycie medali w swoich kategoriach wagowych. Najlepiej spośród reprezentantów UKS Judo KONTRA zaprezentował się Artur Girndt, który w wadze 55 kg w kategorii młodzików – U15 zdobył złoty medal. Tak znaczący sukces podkreśla jego talent i zaangażowanie w treningi.

W pozostałych kategoriach również odnotowano dobre wyniki, co pokazuje, że klub dysponuje utalentowanymi zawodnikami. Kamil Girndt wywalczył srebro w wadze 38 kg w kategorii U11, a Daniel Girndt zdobył podobny medal w wadze 35 kg w kategorii U9. Brązowy medal trafił do Tadeusza Nowika, który zajął trzecie miejsce w wadze 32 kg w kategorii U11. Warto również zauważyć, że Jakub Kopeć uplasował się na piątej pozycji, a Józef Godlewski na siódmej. Wyniki te świadczą o rosnącej sile i zaangażowaniu młodych judoków z Mińska Mazowieckiego.

Źródło: Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki

Oceń: Podsumowanie Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo

Średnia ocena:4.9 Liczba ocen:8